Opinie

Opinie klientów

Agata Dutkowska says:

Wszystkim polecam usługi Beaty Pruszkowskiej. To rewelacyjna terapeutka, która posiada ogromną praktykę w pracy z ciałem i w której ręce można oddać się z pełnym zaufaniem. Poza tym jest ciepłą, wesołą osobą z bardzo pozytywną energią.

Konrad Gągola says:

Bardzo profesjonalnie wykonywany masaż. Ulga po godzinach spędzonych przed komputerem. Beata pomogła mi terapeutycznie również z urazem, którego nabawiłem się jeżdżąc na snowboardzie.

Mariola Buras Balcer says:

Profesjonalizm, szeroka wiedza praktyczna z fizjoterapii, do tego pasja i zaangażowanie w pomoc oferowaną pacjentowi, stałe podnoszenie kwalifikacji, tak mogę opisać Panią Beatę. Miałam zaszczyt korzystać z jej pomocy, później moja rodzina.

Agata Szyplińska says:

Gorąco wszystkim polecam gabinet Beaty, ponieważ już po kilku zabiegach znacznie podniósł się mój komfort w ciele i poprawiła postawa. Beata skutecznie pomogła wielu moim przyjaciołom.

Marta Czepukojć says:

Doświadczenie w pracy z ciałem, które proponuje Beata to spotkanie z ulgą oraz możliwością większego zrozumienia “siebie w ciele”. Dziękuje za uważność ciału, jaką dajesz podczas sesji oraz prawdziwe zaangażowanie w to, co potrzebuje przepracowania.

dorota says:

bardzo profesjonalna terapia -polecam

Bernadetta says:

Mój nastoletni syn, a zarazem deskorolkowiec, który nadwyrężył sobie mięśnie został potraktowany bardzo miło i profesjonalnie. Co najważniejsze masaż i krótka terapia manualna przyniosły spora ulgę. Pani fizjoterapeutka ma świetny kontakt z młodzieża ;).

Dodaj opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Beata Pruszkowska Prywatne Centrum Rehabilitacji, Centrum Równowagi Przebieczany 577, 32-020 Wieliczka tel. 691 971 729. Twoje dane przetwarzamy na podstawie prawnie uzasadnionego interesu (art. 6 ust. 1 lit f RODO) w celu promocji działalności prowadzonej przez Administratora oraz w celu doskonalenia oferowanych usług.