Opinie

“Wszystkim polecam usługi Beaty Pruszkowskiej. To rewelacyjna terapeutka, która posiada ogromną praktykę w pracy z ciałem i w której ręce można oddać się z pełnym zaufaniem. Poza tym jest ciepłą, wesołą osobą z bardzo pozytywną energią”.

Agata Dutkowska, założycielka Latającej Szkoły dla Kobiet

“Bardzo profesjonalnie wykonywany masaż. Ulga po godzinach spędzonych przed komputerem. Beata pomogła mi terapeutycznie również z urazem, którego nabawiłem się jeżdżąc na snowboardzie”.

Konrad Gągola, inżynier i muzyk

“Profesjonalizm, szeroka wiedza praktyczna z fizjoterapii, do tego pasja i zaangażowanie w pomoc oferowaną pacjentowi, stałe podnoszenie kwalifikacji, tak mogę opisać Panią Beatę. Miałam zaszczyt korzystać z jej pomocy, później moja rodzina”.

Mariola Buras Balcer, naturoterapeuta, członek Małopolskiego Towarzystwa Naturoterapii w Krakowie, rebirther, członek Stowarzyszenia Rebirtherów Polskich

“Gorąco wszystkim polecam gabinet Beaty, ponieważ już po kilku zabiegach znacznie podniósł się mój komfort w ciele i poprawiła postawa. Beata skutecznie pomogła wielu moim przyjaciołom”.

Agata Szyplińska, psycholog, terapeutka, właścicielka pracowni Źródło

“Doświadczenie w pracy z ciałem, które proponuje Beata to spotkanie z ulgą oraz możliwością większego zrozumienia “siebie w ciele”. Dziękuje za uważność ciału, jaką dajesz podczas sesji oraz prawdziwe zaangażowanie w to, co potrzebuje przepracowania”.

Marta Czepukojć, coach, trenerka rozwoju osobistego, www.okoaching.eu